Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Pamapol S.A.
łódzkie, Rusiec k. Wielunia
praca stacjonarna
3366 dni temu

Pamapol S.A. to spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Pamapol i wiodący producent w branży przetwórstwa mięsno-warzywnego. Nasza oferta handlowa obejmuje produkty marki Pamapol - wieloletniego lidera rynkowego w kategorii dań gotowych, warzywa konserwowe i mrożone marki Kwidzyn, pasztety i konserwy mięsne premium pod brandem Spichlerz Rusiecki oraz dżemy Sorella.

Miejsce pracy: Rusiec k. Wielunia

Zadania:

Osoba na tym stanowisku w ramach swoich podstawowych zadań odpowiedzialna będzie m.in. za: współtworzenie strategii marketingowych, przygotowanie i wdrażanie planu marketingowego, realizowanie celów i zadań firmy w zakresie aktywnego wspierania działów handlowych, kontrolę budżetu i kosztów, monitoring, badanie  i analizę rynku oraz propagowanie specjalistycznej wiedzy produktowej, opiekę nad marką, prowadzenie kampanii reklamowych i innych działań wspierających sprzedaż

Oczekujemy:
  • doświadczenia na stanowisku Brand Managera (Product Managera) w branży FMCG popartego sukcesami i referencjami
  • wykształcenia wyższego (kierunkowe - Marketing)
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności pakietu Office
  • umiejętności zarządzania strategicznego marką
  • doświadczenia w analizie danych sprzedażowych i innych danych rynkowych
Oferujemy:
  • atrakcyjne  warunki zatrudnienia
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
  • pracę w ambitnym, młodym zespole ludzi
  • pracę przy kreowaniu strategii marki