Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Klient portalu Praca.pl
Kalisz
praca stacjonarna
3142 dni temu

Ogłoszenie numer: 802993, z dnia 2015-09-17

Firma z branży FMCG poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległą grupą produktów, kształtowanie rentownego asortymentu,
  • Wsparcie w przygotowywaniu i realizacji strategii rozwoju marki/marek, kontrola efektywności przyjętej strategii,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu,
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i promocyjnymi,
  • Współpraca z dostawcami,
  • Opracowanie planu działań promocyjnych,
  • Analiza rynku, aktualnych trendów i zachowań konsumentów,
  • Wsparcie w tworzeniu propozycji nowych produktów,
  • Przygotowanie planu wdrożenia oraz zarządzanie procesem wdrożenia nowego produktu,
  • Monitorowanie i analizowanie informacji o sprzedaży,
  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowany: marketing, ekonomia,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Kreatywność,
  • Umiejętności analityczne,
  • Doświadczenie w tworzeniu planów, analiz i raportów finansowych,
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Zaangażowanie i optymizm, otwartość w kontaktach międzyludzkich,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, terminowość i dokładność,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Standardowe narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy).