Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Kromet Sp. z o.o.
lubuskie, Krosno Odrzańskie
praca stacjonarna
3088 dni temu

Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy DORA METAL, której atrakcyjna i zróżnicowana oferta wyposażenia dla gastronomii, cieszy się ogromnym uznaniem i zaufaniem wśród fachowców i klientów branży gastronomicznej zarówno w Polsce, jak  i na rynku międzynarodowym. Najwyższa jakość wyrobów, nowoczesne wzornictwo oparte na najnowszych światowych trendach, estetyka wykonania i dbałość o szczegóły oraz funkcjonalność i niezawodność ich działania, to efekt zaawansowanej technologii produkcji, wiedzy i doświadczenia oraz dobrego zrozumienia potrzeb klientów.

Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o. jest obecna na rynku od ponad 50 lat i jest jednym z wiodących producentów urządzeń gastronomicznych do termicznej obróbki żywności, a wraz z innymi firmami wchodzącymi w skład Grupy DORA METAL gwarantuje profesjonalne, kompleksowe wyposażenie zapleczy kuchennych.

Więcej informacji na stronie

www.grupadorametal.pl

W związku z dynamicznym rozwojem i ekspansją międzynarodową
firma KROMET Sp. z o. zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Odpowiedzialność:
  • odpowiedzialność za całokształt działań promocyjnych, reklamowych, mających tworzyć, poszerzać wizerunek marki Kromet
Kluczowe zadania:
  • opracowywanie i realizacja strategii wprowadzania produktu na rynek
  • opracowywanie i realizacja strategii reklamowej i promocyjnej, w porozumieniu z działem promocji
  • badanie rynku, prowadzenie wszelkich niezbędnych analiz, towarzyszących efektywnemu wykonywaniu obowiązków
  • czynna współpraca z klientami w zakresie doradztwa, przygotowywania ofert, realizacji zamówień w porozumieniu z działem sprzedaży
  • pozyskiwanie zamówień
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w zakresie marketingu (promocja, reklama)
  • doświadczenie na stanowisku min. 2 lata
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych, pozyskiwaniu informacji, przeprowadzaniu badań rynku produktów
  • znajomość technik sprzedaży
  • umiejętności negocjacyjne
  • doświadczenie w kontakcie z klientem, wysokie zaangażowanie w obsługę klienta
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność, miła aparycja
  • sumienność, skrupulatność
  • podstawowa wiedza w zakresie finansów
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny (płaca podstawowa oraz prowizja z wiodącym hasłem: "Twoje wynagrodzenie zależy od Ciebie"
  • stałe zatrudnienie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym
  • możliwość uczestnictwa w interesujących projektach
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy na stanowisku pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).