Najnowsze oferty pracy

  • Brukarz

    JKS A/S   lubuskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Opis stanowiska: Wykonywanie różnorodnych prac brukarskich, w tym układanie tarasów, podjazdów, chodników itp. Przygotowywanie podłoża oraz układanie i układanie kamieni lub kostki brukowej zgodnie z wymaganiami klienta i standardami branżowymi. Wykonywanie prac związanych z...
Zobacz więcej ofert pracy

Brukarz

InTrakt Sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
2537 dni temu

InTrakt Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem usług budowlanych przy realizacji projektów drogowych i dużych prac związanych z wykopami, zagęszczeniem placów, niwelacją terenu itp.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Brukarz

Praca w Legnicy i na terenie całego kraju

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku
  • Chęć i zapał do pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zakwaterowanie