Zobacz więcej ofert pracy

Brygadzista w Centrum Logistycznym

WITTCHEN S.A.
Palmiry
praca stacjonarna
3146 dni temu

Wittchen S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. W chwili obecnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która podzieli naszą pasję w kreowaniu marki Wittchen na następującym stanowisku:

Miejsce pracy: Palmiry
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie podległym zespołem (około 20 osób)

  • Nadzór i kontrola prawidłowego przyjęcia i wydania towaru w Centrum Logistycznym

  • Kontrola prawidłowości realizacji wszystkich procesów w Centrum Logistycznym

  • Raportowanie realizacji zadań do przełożonego

  • Optymalizacja wydajności pracy podległego zespołu

  • Wdrażanie nowych innowacyjnych rozwiązań oraz projektów

Oczekiwania wobec Kandydata:
  • Doświadczenie na stanowisku Brygadzisty w Centrum Logistycznym/Magazynie

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem

  • Znajomość systemów klasy WMS

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Umiejętność pracy w zespole także pod presją czasu

  • Zaangażowanie

  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju w rozbudowanych strukturach firmy

  • Miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy