Praca.pl Praca
Budownictwo / Geodezja, Dania

Praca Budownictwo / Geodezja, Dania

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Brukarz

    JKS A/S   Dania, Skjern    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Opis stanowiska: Wykonywanie różnorodnych prac brukarskich, w tym układanie tarasów, podjazdów, chodników itp. Przygotowywanie podłoża oraz układanie i układanie kamieni lub kostki brukowej zgodnie z wymaganiami klienta i standardami branżowymi. Wykonywanie prac związanych z...
  • Robotnik układania asfaltu / Majster

    Munck Asfalt   Dania
    pracownik fizyczny  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Poszukujemy osób, które: Posiadają doświadczenie w układaniu asfaltu i obsłudze urządzeń; Posiadają prawo jazdy kat. B, mile widziane także kat. C; Są pozytywnie nastawione do pracy i wspierają zespół w wykonywaniu zadań; Są niezawodne, w dobrej kondycji fizycznej i lubią pracę na świeżym powietrzu;
  • Mechanik z ekspertyzą w zakresie złączy Ermeto oraz systemów hydraulicznych

    JKS A/S   Dania    praca zdalna
    3 godz.
    Opis stanowiska: Diagnozowanie problemów z układami hydraulicznymi i określanie odpowiednich rozwiązań naprawczych lub konserwacyjnych. Instalowanie, montowanie i testowanie systemów i komponentów hydraulicznych, w tym złączy Ermeto. Wykonywanie regularnych zadań konserwacyjnych na...
  • Zbrojarz / cieśla

    KRAKBAU S.A.   Dania
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Wykonywanie prac zbrojarskich lub ciesielskich na budowach w oparciu i zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną.
  • Pomocnik Budowlany

    JKS A/S   Dania, Sjælland    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Biuro pośrednictwa pracy JKS A/S poszukuje doświadczonego fasadowca / murarza / pomocnika murarza do pracy przy projekcie na wyspie Zelandia, gdzie będzie konieczne naprawianie błędów na domach jednorodzinnych.