Zobacz więcej ofert pracy

Business Development Director

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
3615 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu aplikacji mobilnych i smart TV, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów autorskie rozwiązania (e-commerce, mobile, smart TV) zarówno na rynku Polskim, jak i zagranicznym:
    • Rozwiązania gotowe
    • Rozwiązania dedykowane
    • Usługi wdrożeniowe
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • Zarządzanie przydzielonym budżetem na działania sprzedażowe/budowę zespołu sprzedażowego
  • Budowa i zarządzanie własnym zespołem sprzedaży (1-5 osób)– rekrutacja, szkolenie, motywacja, odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży zespołu,
  • Codzienne raportowanie wyników działań sprzedażowych w systemie CRM

 Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży dedykowanego oprogramowania i usług wdrożeniowych do klientów biznesowych
  • Dobra znajomość rynku rozwiązań mobilnych, e-commerce i/lub Smart TV
  • Umiejętność budowy i zarządzania zespołem sprzedaży – umiejętność budowy planów sprzedaży dla zespołu, wyznaczania indywidualnych celów sprzedażowych, motywowania zespołu do ich realizacji oraz egzekwowania wyników
  • Umiejętność nawiązywania i budowy długotrwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność słuchania i zrozumienia potrzeb biznesowych klienta
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Przedsiębiorczość, umiejętność optymalnego gospodarowania dostępnymi zasobami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę firma-firma
  • Możliwość budowy własnego zespołu sprzedaży
  • Jasno postawione cele
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Pakiet socjalny
  • Dobrą lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem podziemnym

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118