Business Development Manager (Menedżer ds. Rozwoju)
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Business Development Manager (Menedżer ds. Rozwoju)

Poznaj pracodawcę

Domagały 15
30-841 Kraków
woj. małopolskie

Poznaj stanowisko:
Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Business Development Manager, jak sugeruje sama nazwa stanowiska tłumaczonego także jako Menedżer do spraw rozwoju, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy, marki, lub produktu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Osoba obsadzona na tym stanowisku prowadzi czynną współpracą z niemal wszystkimi działami firmy, wpływając bezpośrednio na ...

czytaj więcej: Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Praca Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Business Development Manager (Menedżer ds. Rozwoju) - Ogłoszenie archiwalne

Praca SABAJ-SYSTEM Sp. z o.o. / Doradztwo / Konsulting / Kadra zarządzająca / Logistyka / Dystrybucja / Przemysł / Produkcja / małopolskie / Kraków

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Learning and Development Partner Hays Poland małopolskie

Business Development Team Leader Advisory Group TEST Human Resources małopolskie

Kierownik ds. poszukiwania Inwestycji w branży budowlanej - Business Development Manager Recruit Europe Ltd. małopolskie

Learning and Development Manager Hays Poland małopolskie

Process Automation Senior Specialist Capgemini Polska Sp. z o.o. małopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 1007792, z dnia 2016-03-01

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej , teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży - firma SABAJGROUP poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i ich segmentacja

  • Poszukiwanie nowych rynków zbytu dla produktów i możliwości produkcyjnych firmy

  • Ustalanie potrzeb i oczekiwań Klienta w zakresie oferty firmy

  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientami i Partnerami

  • Tworzenie atrakcyjnych prezentacji sprzedażowych

  • Udział w realizacji planów sprzedażowych

  • Współtworzenie planów marketingowych

  • Raportowanie wyników pracy

  • Efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia należytej obsługi nowo pozyskanych Klientów

  • Uczestniczenie w targach oraz spotkania branżowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Wykształcenie wyższe managerskie i/lub techniczne

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność zarządzania zespołem ludzi

  • Łatwa przyswajalność wiedzy technicznej

  • Wysokie kompetencje interpersonalne i prezentacyjne, umiejętność strategicznego myślenia

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji handlowych

  • Doskonała znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz prowadzenia prezentacji

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Ambitne wyzwania, decyzyjność i autonomię w działaniu,

  • Szkolenie produktowe oraz wsparcie merytoryczne

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop , telefon , samochód)

  • Atrakcyjny system wynagradzania powiązany z wynikami pracy