Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

C#/ ASP. NET Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2724 dni temu

Nasz Klient globalny Leader technologii w branży finansowej, poszukuje aktualnie C#/ ASP.NET developerów, do nowego zespołu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AASP/310316/ALL
Główne obowiązki developera:
  • Wytwarzanie, wdrożenie oraz testowanie aplikacji internetowych.
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu we wszystkich fazach tworzenia projektu oraz najlepszych rozwiązań IT
  • Opracowanie nowych własnych innowacyjnych pomysłów w ramach technologii Microsoft
  • Projektowanie złożonych rozwiązań, które muszą sprostać wymaganiom skali klientów jak i rozproszenia geograficznego użytkowników

Praca pełna wyzwań , oraz nowoczesnych technologii .

* Zapraszam także studentów oraz absolwentów , osoby bez większego doświadczenia w technologii Microsoft .NET.

Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w:
    • tworzeniu warstw front-end oprogramowania w środowisku Microsoft: C#, ASP.NET MVC oraz JavaScript, JQuery, Web Services, HTML, CSS lub
    • technologiach back-end w środowisku Microsoft: C#, .NET, WCF, Entity Framework wraz ze znajomością bazy danych SQL Server
  • Doskonała znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pracy z wytwarzaniem oprogramowania z użyciem metodologii AGILE (SCRUM), umiejętność definiowanie cyklu życia projektu oraz organizacja zadań
  • Bardzo dobre rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne, pozytywne myślenie oraz chęci do nauki i poszerzania wiedzy
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę dla polskich i zagranicznych klientów (możliwość wyjazdów za granicę )
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Pracę pełną wyzwań z nowymi technologiami na co dzień
  • Pakiet relokacyjny