Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy

wczoraj

Informatyka / Administracja

pomorskie
Polecamy

wczoraj

pomorskie
Polecamy

2016-07-28

Informatyka / Programowanie

pomorskie, Gdansk

2016-07-21

pomorskie, Gdańsk
Polecamy

wczoraj

pomorskie

C/C++ Software Engineer- Ogłoszenie archiwalne

Praca Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Informatyka / Programowanie / Telekomunikacja / pomorskie / pomorskie

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.
C/C++ Software Engineer
Miejsce pracy: pomorskie
Nr ref.: 2-10-33685/PC
Opis stanowiska:
For our Client, the leading in Europe R&D Center in telecommunication sector, part of a global leader of high-tech solutions, we are currently looking for passionate C/C++ Software Engineers to join a brand new team in the Visual Display department.
Offered position: C/C++ Software Engineer
Location: Warsaw
Responsibilities
- Software development in C/C++ programming languages
- Business requirements analysis
- System architecture design
- Implementation of system solutions
- Learning, learning and one more time learning...
Wymagania:
Requirements
- At least 1 year of experience in commercial projects
- Good C/C++ knowledge
- STL knowledge
- Basic UML knowledge
- Multithreaded programming knowledge
- Source code management knowledge ( P4 / GIT )
- Very good English skills
- Very good communicative skills and team work
Being a plus
- Your work experience as a software engineer
- Digital Video Broadcasting knowledge – Digital Television
- IPTV
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
We offer
- Stable employment in a friendly atmosphere in an international company
- Private Medical Care ( dentist included )
- Multisport & Benefit cards
- Life Insurance
- Lunch Coupons
- Free English, Korean & Polish classes
- Access to our newest products
- Rent and purchase subsidies for housing

If this offered has met with your interest do not hesistate and apply! Send your CV to the address technologies7@grafton.pl.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”