Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Programista C# Podlaskie
Programista C# z SAP Business One

Washington Frank International
podlaskie
praca stacjonarna
2787 dni temu

Washington Frank – specjaliści w rekrutacji ERP. Washington Frank to wiodąca, międzynarodowa firma rekrutacyjna w zakresie ERP. Czym różnimy się od innych firm? Przede wszystkim zajmujemy się tylko ERP dzięki czemu jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie! Washington Frank pracujemy na aż 45 różnych rynkach na całym świecie więc nie ma znaczenia gdzie lub na jakim poziomi jesteś, zdecydowanie możemy Ci pomóc!

Nr ref.: WF/L/AW/008

Opis stanowiska:

Bardzo szybko rozwijająca się firma poszukuje developer SAP Business One doświadczeniem C#! Jest to międzynarodowa firma otwierającą nowę filię na rynku polskim.

Pragniesz rozwoju?

Masz dość monotonii?

To praca dla Ciebie!

Wymagania:

  • min 3 lata w C#
  • praca w SAP B1 na najnowszych wersjach 9.0, 9.1 oraz 9.3
  • preferowane moduły (lecz nie obowiązkowe); Finanse, Bankowość, Produkcja, PM, MRP

Firma oferuje:

  • wysokie zarobki zalezne od doswiadczenia! od 8000PLN do 10500PLN!
  • praca 100% ZDALNIE! - brak zmartwień z ciaglymi delegacjami z rodzina w domu!
  • dodatkowe bonusy (opieka medyczna)
  • mozliwości rozwoju