Najnowsze oferty pracy

  • Cabin crew / flight attendant

    Aloha Abroad   warmińsko-mazurskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Zjednoczone Emiraty Arabskie
    specjalista (mid)  umowa o pracę / o dzieło  pełny etat   10 000 - 13 999 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Conditions: 2 years contract; Medical insurance provided; Salary from 2500$ - 3500$ (rate 1200$ + payment for flight hours) Vacation 25-30 days per year; Housing, flight, transfer, training provided at company expense. Please note - according to the contract you will live and work in Dubai!!! THE...
Zobacz więcej ofert pracy

Cabin Steward / Stewardessa

Astral Limited
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
2288 dni temu

ASTRAL LIMITED pomaga w łączeniu pracy z chęcią podróżowania. Dla międzynarodowej firmy poszukujemy pracowników załogi na stanowisko:

Poszukujemy Stewardów do pracy na statkach rzecznych - pięciogwiazdkowych hotelach pływających po rzekach Europy.

Obowiązki:
  • utrzymywanie standardów czystości w kabinach, korytarzach, klatkach schodowych oraz przestrzeni do nich przylegających

Wymagania

  • gotowość do pracy 7 dni w tygodniu (także weekendy i święta)
  • znajomości j. angielskiego
  • doświadczenie jako pokojowy/pokojówka
Oferujemy:
  • kontrakty szwajcarskie od marca do grudnia
  • zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • ubezpieczenie i opieka medyczna na koszt armatora
  • prywatny fundusz emerytalny
  • płatny urlop, 6 dni po miesiącu pracy
  • zasiłek w przypadku choroby
  • praca w międzynarodowej załodze
  • pomoc w procedurach związanych z wyjazdem
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.