CAD Drafter with Norwegian

Hays Poland

Gdańsk

745 dni temu

CAD Drafter with Norwegian
Gdańsk
CAD Drafter with Norwegian
Gdańsk
Nr Ref.: 1066054

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


CAD Drafter with Norwegian

CAD Drafter (Oil&Gas) - ze znajomością j. norweskiego

Dla naszego Klienta, skandynawskiego producenta innowacyjnych zabezpieczeń dla branży morskiej oraz Oil&Gas, który rozpoczyna swoją działalność produkcyjną w Gdańsku, poszukujemy osoby na stanowisko CAD Drafter.

Do zadań CAD Drafter będzie należało przygotowanie projektów mechanicznych oraz wykonanie dokumentacji wykonawczej urządzeń i instalacji na potrzeby Klientów z branży morskiej i offshore. Dodatkowo, dzięki swoim umiejętnościom projektowym , CAD Drafter będzie wspierał dział produkcji w podniesieniu jakości i efektowności produkcji. Na co dzień będzie działał w międzynarodowym środowisku i komunikował się z zagranicznymi działami firmy.

Przez okres pierwszych 4 tygodni osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział we wdrożeniu i szkoleniach w różnych oddziałach firmy w Europie Zachodniej i Skandynawii.

Jest oferta dla osób swobodnie porozumiewających się w języku angielskim oraz norweskim w mowie i piśmie, bardzo dobrze radzących sobie z projektowaniem w AUTOCAD 2D i 3D (min. 2 lata stażu pracy), posiadających wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym i ceniących wysoką kulturę organizacyjną oraz jasną komunikację.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Projektant Praca Projektant

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl