Praca i oferty pracy w Praca.pl

 
Praca.pl - Oferty pracy - praca dla Ciebie od zaraz
 
 
 
 
Zapomniałeś hasła?
 
Rejestracja
 
 
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Centrum Prasowe » Media o nas

Rzeczpospolita, Daj się złowić pracodawcy w wirtualnej sieci

Joanna Piec-Gajewska, ekspert rynku pracy z Portalu Praca.pl, zwraca uwagę, że kandydaci często popełniają zasadniczy błąd w swych dokumentach, koncentrując się wyłącznie na sobie. – „Ja jestem świetny, ja jestem poliglotą, ja nauczyłem się do perfekcji”. To hasłowe „ja” powinno być zdecydowanie przeniesione na korzyści, jakie osiągnie pracodawca, zatrudniając właśnie nas. Skoro jesteśmy poliglotą, to napiszmy, jakie będzie to miało znaczenie dla firmy – radzi Piec-Gajewska, czytelnikom dzisiejszego wydania dziennika Rzeczpospolita.

powrót

Regus

PRACA W BRANŻY

 
 
 
 
Startuj z Praca.pl    |    Praca    |    Regulamin    |    Polityka prywatności    |    Pomoc    |    Kontakt    |    Reklama    |    Mapa serwisu    |    Szukasz pracownika?    |    Partnerzy

 

Copyright © 2003 - 2012 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 15382 / 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

Praca i oferty pracy w Praca.pl