Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Programista Sharepoint Warmińsko-mazurskie
SHAREPOINT Developer (praca częściowo zdalna)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie, Relokacja do Centralno-Północnej Polski
praca stacjonarna
3292 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Relokacja do Centralno-Północnej Polski

Nr Ref.: 2-10-30139/PC

Opis stanowiska:
Sharepoint Masterze!

Moim Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców.

Firma znana jest na arenie międzynarodowej z unikatowych rozwiązań, wysokich standardów pracy oraz oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem pozapłacowym.

Obecnie do jednego z zespołów poszukuję profesjonalnego DEWELOPERA SHAREPOINT.

Lokalizacja: nowoczesne centrum biznesowe w Centralno-Północnej Polsce - niezbędna jest RELOKACJA (możliwość uzyskania pakietu relokacyjnego).

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:
- Optymalizacja środowiska SharePoint
- Rozwój kodu automatyzującego kompleksowe środowisko Sharepoint (Collaboration / Web Content Management)
- Komunikacja z klientami wewnętrznymi w celu zaplanowania, zbudowania i wdrożenia aplikacji i rozwiązań bazujących na SharePoint
- Konfigurowanie i kastomizowanie funkcjonalności Sharepoint
- Projektowanie, publikowanie i utrzymanie treści zgodnie z firmowymi standardami
- Wsparcie Klienta w razie kompleksowych problemów
Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość platformy Sharepoint z poziomu administracji i rozwoju
- Znajomość programowania C# oraz zagadnień Webservices i modelowania danych
- Doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi InfoPath, SharePoint Designer, Visual Studio
- Znajomość JQuery, JavaScript, HTML i CSS;
- Zaawansowana praktyczna znajomość co najmniej jednego z zagadnień: SharePoint Workflows, SharePoint Guidance, Architecture and Execution Model, Enterprise Search
- Mile widziane certyfikacje z zakresu SharePoint
- Zrozumienie funkcjonowania procesów biznesowych w kontekście międzynarodowym, umiejętność poszukiwania możliwości mogących odpowiedzieć na potrzeby biznesu oraz odpowiednich rekomendacji działań
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – współpraca z osobami anglojęzycznymi
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
* Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
* Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
* Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
* Prywatna opieka medyczna
* Ubezpieczenie na życie
* Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
* Bezpłatne szkolenia językowe
* Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
* Jasna ścieżka kariery
* Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
* Opcjonalnie: pakiet relokacyjny

Aby aplikować na to stanowisko, proszę wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na technologies3@grafton.pl - czyli do mnie, Anety Baraś.

P.S.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)