Zobacz więcej ofert pracy

Consultant MS Dynamics NAV

Nigel Frank International
Szczecin
praca stacjonarna
2586 dni temu

Dla międzynarodowego klienta ze Szczecina poszukuję MS Dynamics NAV Consultant.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 0603MB

Zadania:

  • udzielanie porad oraz konsultacji użytkownikom Microsoft Dynamics NAV
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • wsparcie użytkowników końcowych w rozwiązywaniu bieżących problemów występujących w pracy z systemem
  • udział we wdrożeniach rozwiązań Microsoft Dynamics NAV
  • monitorowanie aplikacji Microsoft Dynamics NAV
  • komunikacja z klientami w celu określenia potrzeb i oczekiwań

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym/zaawansowanym
  • zainteresowanie rozwojem umiejętności związanych z obsługą systemów klasy ERP
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów klienta

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia i możliwość przekwalifikowania na MS Dynamics AX