Zobacz więcej ofert pracy

Consumer Insight Expert

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3654 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK FMCG specjalizuje się w rekrutacji pracowników na potrzeby sektora dóbr szybko zbywalnych. Wspieramy liderów tego sektora w pozyskiwaniu profesjonalistów na potrzeby marketingu, trade marketingu, badań rynkowych i sprzedaży. Dzięki doświadczeniu we współpracy z sektorem FMCG rozumiemy cele biznesowe naszych klientów, branżowy język, specyficzne wymagania stawiane potencjalnym pracownikom oraz szczególnie cenione kompetencje zawodowe.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG, której marki są rozpoznawalne w Polsce i na całym świecie. Aktualnie, nasz Klient szuka Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient szuka osoby analitycznej, która nie tylko dostarcza dane, ale również trafne rekomendacje dotyczące działań rynkowych.

Zadania:

  • nadzór nad prowadzeniem ilościowych i jakościowych badań rynku
  • przygotowywanie raportów analitycznych, prognoz oraz analiz wybranego sektora rynku, trendów rynkowych
  • przedstawianie wniosków w oparciu o uzyskane wyniki
  • badanie potencjału rynkowego
  • badanie aktywności konkurentów firmy i ich udziału w rynku

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. badań rynkowych, asystenta marketingu lub działu kluczowych klientów
  • umiejętności analityczne
  • doświadczenie w pracy opartej na badaniach rynkowych
  • poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów
  • chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych oraz możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia  zawodowego.