Najnowsze oferty pracy

  • Płatny Staż / Praktyki w dziale Ciągłego Doskonalenia

    PO Lighting Poland Sp. z o. o.   Niemce, k. Lublina    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta  umowa zlecenie  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: Pomoc w prowadzeniu projektów ciągłego doskonalenia; Wdrażanie narzędzi LEAN w obszarze produkcyjnym tj. 5S, SMED, TPM; Udział w balansowaniu procesów produkcyjnych; Pomiary czasu cyklu operatora / maszyny; Nadzór nad SPC w wybranych procesach produkcyjnych;...
Zobacz więcej ofert pracy

Continuous Improvement Engineer

Devire Sp. z o.o
Skawina
praca stacjonarna
2303 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Skawina

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Twoja Przyszła Firma / Your future Company

For our Client – an international production company, we are looking for the best Candidate for the position Continuous Improvement Engineer.

Opis stanowiska / Description
  • Assessing the performance of the current manufacturing technology and helping the
  • plants in continuous improvement.
  • Identify improvements to equipment and operating parameters to improve product
  • quality and efficiency.
  • Works with suppliers to identify the latest relevant manufacturing technologies are
  • known to company and attractiveness is assessed.
  • Formalize the specification of the best available technology for the processes used by
  • the manufacturing plants.
  • Works on the development of new manufacturing processes.
  • Manufacturing productivity or rejects rates problem solving.
  • HSE risks assessment for equipment or new manufacturing procedures.
  • Leads some specific Process Development projects.
  • Project management of some projects.
U Kandydatów zwracamy uwagę na / We are looking for
  • Degree level engineer / science.
  • Minimum 2-3 years experience in industry.
  • Excellent team player, communicates efficiently, autonomous, adaptive, well organized
  • and initiative taker.
  • Ability to solve shopfloor technical problems with operators.
  • Ability to collect and share knowledge.
  • Communication in English.
  • Practical knowledge of MS Office.
  • Ability to think analytically and manage multiple tasks at the same time.
  • Some international travel to other manufacturing plants.
  • Keeping deadlines.
Nasz Klient Zapewnia / Our client offers
  • Work in a stable industry leading company in an international environment.
  • Benefits package.
  • Very good working atmosphere.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekruta- cji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.