Podobne oferty pracy

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Country Manager - pojazdy LCV
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: LCV/Waw/817
Opis stanowiska:
  • definiowanie celów dot. sprzedaży samochodów dostawczych (LCV)
  • tworzenie strategii sprzedażowych, rozwijanie sieci sprzedaży
  • określanie planu rozwoju sieci
  • zarządzanie sprzedażą dla firm nakierowaną na rozwój i wzrost przychodów
  • obsługa przetargów publicznych
  • współpraca z Działem Marketingu
  • wyszukiwanie informacji o potencjalnych klientach oraz nowych możliwościach sprzedaży
  • zarządzanie budżetem

oferta dotyczy zatrudnienia w strukturach jednego z największych producentów samochodów na świecie

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w sprzedaży automotive u producenta samochodów na stanowisku kierowniczym - min. 3 lata
  • znajomość rynku samochodów użytkowych
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • praktyka w zarządzaniu zespołem min. 5 osób
  • cechy liderskie, wysokie zdolności interpersonalne
  • orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • dyspozycyjność i mobilność do wyjazdów na spotkania międzynarodowe
  • biegła obsługa MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z klientem
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie posiadanych kompetencji i oczekiwań
  • pakiet świadczeń pozapłacowych

Oferta pracy stałej.

Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie - nie zwlekaj i aplikuj!
Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić - przekaż informację dalej.

Kontakt bezpośredni do osoby prowadzącej rekrutację: tel. 884 009 245

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl