Zobacz więcej ofert pracy

Cukiernik - Artysta

Piekarnia Bagietka Renata Jackowska, Rafał Strąk Sp. J.
lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
praca stacjonarna
2858 dni temu

Ogłoszenie numer: 1004132, z dnia 2016-06-22

                                             Cenimy ludzi z pasją, którzy swoje wizje wprowadzają w życie.

                             Chcemy by Nasi pracownicy byli zadowolenia i łączyli zawód z osobistym rozwojem.

Mówi się, że prawdziwych cukierników już nie ma. My wierzymy, że są, bo cukiernik jest jak  artysta. Pokaż razem z nami,że inni się mylą i dołącz do naszej załogi  w charakterze

Miejsce pracy: lubuskie, Kostrzyn nad Odrą

Nr Ref.: C/Kostrzyn

Opis stanowiska

  • wyrób produktów cukierniczych zwłaszcza tortów i ciast deserowych
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • utrzymywanie stanowiska pracy oraz maszyn w należytym stanie

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane jako deserant
  • sumienność i rzetelne podejście do pracy,
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym,
  • książeczka do celów sanitarno–epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • zmysł artystyczny oraz kreatywność

Oferujemy

  • pełne przeszkolenie z zakresu obowiązków na stanowisku pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w bardzo dynamicznej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zakwaterowanie dla osób skłonnych do relokacji