Zobacz więcej ofert pracy

Cukiernik

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce
Toruń
praca stacjonarna
2616 dni temu

Aktualnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Toruniu na stanowisku:

Cukiernik
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: cuk-tor/2017

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ciast, tortów, deserów itp.
  • dbanie o porzadek w miejscu pracy
  • dbanie o urządzenia i narzędzia pracy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (lub gastronomiczne - możliwość doszkolenia)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w gastronomii
  • motywacja do nauki
  • sumienność, dokładność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • 3 tyg. szkolenie stanowiskowe
  • pracę od zaraz w Toruniu
  • wynagrodzenie do negocjacji - w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego.