Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Data Harmonization

Hays Poland
Warszawa
praca stacjonarna
2905 dni temu
Warszawa
Warszawa
Nr Ref.: 1074522

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, lidera branży telekomunikacyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
specjalisty od Data Harmonization

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B, zatrudnienie przez Hays Poland) mozliwe również inne formy wspolpracy
Czas trwania: do końca 2017 z możliwościa przedlużenia
Wynagrodzenie: (do negocjacji, wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia oraz umiejętności Kandydata) ok. 600 - 1500 dziennie

Zakres obowiązków:
  • koordynacja prac w ramach harmonizacji danych
  • degranulacja i wycena docelowych środków trwałych wg założeń projektu
  • wypracownie zbioru zasad do wyceny docelowych środków trwałych (tzw. memo) i uzyskania akceptacji audytorów finansowych
  • czyszczenie danych w materiałowej technicznej bazie danych – Inact, katalogowanie materiałów wg. wytycznych tzw. Catalogue Order
  • przygotowanie dokumentu z equipmentami zgodnie z wytycznymi
  • udział w grupach roboczych Central Team i Competence Center, działania tych grup obejmują przygotowanie wytycznych technologicznych dla technologii: RAN, Core, Transmission, Aggregation, Infrastructure, FO networks
  • definiowanie i weryfikacja procesów biznesowych obejmujących harmonizację danych
  • definiowanie i weryfikacja dokumentu Migration Concept w zakresie Harmonizacji danych
  • przekazywanie wiedzy w zakresie harmonizacji danych wewnątrz organizacji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajmość zagadnień z obszaru księgowości oraz finansów
  • Minimum 5 lat doświadczenia w kierowaniu projektami,
  • Ogólna znajomość systemu SAP,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami SAP,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów zagranicznych,
  • Certyfikat PMI lub PRINCE2 mile widziany
  • Duże zdolności organizacyjne, odpowiedzialność oraz umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl