DB2 z/OS Team Leader

Experis Warszawa

Wrocław

1710 dni temu


Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


DB2 z/OS Team Leader
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

Osoba zatrudniona na stanowisku DB2 z/OS Team Leadera będzie sprawowała funkcję lidera oraz eksperta technicznego dla zespołu. Zakres jej obowiązków będzie obejmował zapewnienie wsparcia, planowanie zasobów oraz bieżące monitorowanie prac zespołu. DB2 z/OS Team Leader będzie odpowiedzialny również za wspieranie wdrażania i upowszechnienie nowych zastosowań lub nowych wersji dla istniejących aplikacji.

 

Wymagania:
 • Znajomość architektury baz danych DB2
 • Wiedza z zakresu SQL
 • Znajomość języka opisu zadań JCL (tworzenie i interpretacja)
 • Znajomość narzędzi: TSO/ISPF oraz SDSF/SPOOL
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • Wykształcenie wyższe (techniczne)
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
 • Umowa o pracę;
 • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport);
 • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych;
 • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Poznaj stanowisko: Administrator Baz Danych

Większość firm i instytucji nie mogłoby funkcjonować bez bazy danych. W dzisiejszych czasach niemal wszystkie bazy gromadzone są na dyskach w postaci zapisu cyfrowego. Administrator Baz Danych obsługuje bazy, czyli zbiory informacji potrzebne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Do obowiązków administratora należy wprowadzenie należytych informacji, zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzania i przechowywanie informacji w bazie - w ...
Administrator Baz Danych Praca Administrator Baz Danych

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl