Najnowsze oferty pracy

  • Dekarz

    Personnel Consulting   Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko dekarza, który chciałby podjąć na terenie Holandii . Praca polega na wykonywaniu prac dekarskich zgodnie z wymaganiami projektów. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pełny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne....
Zobacz więcej ofert pracy

Dekarz / Cieśla

SILVERHAND
Norwegia, Tromsø
praca stacjonarna
2380 dni temu

SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.

Oferujemy zatrudnienie na norweskich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują norweską umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Norwegii.

Warunek konieczny: dobra znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy: Tromsø
Zadania:
  • budowa konstrukcji drewnianych
  • budowa konstrukcji dachów
  • prace ciesielskie
  • prace wykończeniowe wewnątrz i na zewnątrz
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie w pracy jako Cieśla
  • wykształcenie kierunkowe
Oferujemy:
  • zatrudnienie na warunkach norweskich - norweski Pracodawca (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 230,00 NOK/godz. brutto
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • ubrania robocze i narzędzia zapewnia Pracodawca
  • składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne