Najnowsze oferty pracy

  • Dekarz

    Personnel Consulting   Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko dekarza, który chciałby podjąć na terenie Holandii . Praca polega na wykonywaniu prac dekarskich zgodnie z wymaganiami projektów. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pełny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne....
Zobacz więcej ofert pracy

Dekarz

Work Express Sp. z o.o.
Belgia
praca stacjonarna
2738 dni temu
Dekarz

Work Service Express

PRACA OD ZARAZ!

Miejsce pracy: Belgia
OPIS STANOWISKA
  • Wykonanie prac dekarskich na domach jednorodzinnych i budynkach użyteczności publicznej
  • Postawienie poddasza z drewna lub blachy
  • Montaż pokryć dachowych typu : papa, dachówka, łupki
  • Lutowanie
  • Zakładanie rynien
  • Inne prace wykończeniowe
WYMAGANIA:
  • Minimum 3-letniego doświadczenie na stanowisku dekarza
  • Zabranie kompletu narzędzi
  • Dokładność i zaangażowanie
  • Pracowitość, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Znajomość jednego z języków: angielskiego, francuskiego, włoskiego
  • Prawo jazdy i możliwość dojazdu na projekt własnym samochodem
OFERUJEMY:
  • Polską umowę o pracę na pełen etat
  • Zakwaterowanie
  • ATRAKCYJNY DODATEK za użytkowanie własnego samochodu na projekcie
  • DODATEK NARZĘDZIOWY
  • Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.
  • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)
  • Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.