Zobacz więcej ofert pracy

Deklarant ds. Celnych

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2212 dni temu
Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. To ich pasja, zaangażowanie, chęć i umiejętność pracy w zespole sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie

ma w sobie "to coś",dołącz do DHL Express jako:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 3384
Zadania, które na Ciebie czekają to:
  • przygotowywanie dokumentów umożliwiających odprawę celną
  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientem
  • kontakt z Urzędem Celnym
  • monitorowanie statusu przesyłek
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta min. 6 miesięcy
  • interesujesz się obowiązującymi przepisami celnymi - mile widziane
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracować w zespole
  • znasz pakiet MS Office
  • znasz język angielski na poziomie B1
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
Mamy dla Ciebie:
  • Przejrzystą ścieżkę kariery
  • Przyjazny i otwarty zespół
  • Międzynarodowy program rozwojowy
  • Unikalny program doceniania pracowników
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • Wsparcie przełożonego w każdej sytuacji
W treści prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DHL Express (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-158) przy ul. Wirażowej 37, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.).
Zostałem poinformowany, iż: Administratorem danych osobowych przekazanych dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych jest DHL Express (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-158) przy ulicy Wirażowej 37. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."