Zobacz więcej ofert pracy

Delivery Manager

ProData Consult Sp.z o.o
Gdańsk
praca stacjonarna
2826 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków

Poszukujemy specjalisty na stanowisko Delivery Manager do współpracy w projekcie dla Klienta – spółki kapitałowej z lokalizacją w Gdańsku.

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu dużych projektów informatycznych,
  • Doświadczenia w realizacji projektów w obszarze BSS lub OSS dla branży Utilities lub Telecom,
  • Znajomość jednej z metodyk prowadzenia projektów, preferowany PRINCE2,
  • Znajomość procesu wytwarzania i testowania oprogramowania i/lub usług integracyjnych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zamianą, zarządzaniu dostawcami, zarządzaniu ryzykiem, zdarzeniami, zarządzaniu komunikacją,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel i MS Project,
  • Mile widziany: certyfikat Prince2.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych spółek w Polsce,
  • Pracę w doświadczonym zespole,
  • Dofinansowanie do pakietu opieki medycznej i karty Multisport.