Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom Kosmetolog Radom
Dermokonsultant / Dermokonsultantka

Nutridome
Radom
praca stacjonarna
2583 dni temu

Nutridome to projekt start-upowy - innowacyjna sieć punktów sprzedażowych z branży kosmetycznej, której celem jest zaspokojenie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientek. Dbamy o to, aby nasze klientki mogły zakupić u nas produkty idealnie pasujące do ich potrzeb, które wyróżnia 100-procentowe bezpieczeństwo potwierdzone badaniami niezależnych instytucji. Dzięki naszym dermokonsultantkom mogą liczyć także na pełną informację i kompleksową diagnozę swoich potrzeb.

W związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klienta oparta na doradztwie i wiedzy z zakresu kosmetologii,

  • przygotowanie towaru do sprzedaży,

  • ekspozycja towaru w oparciu o standardy firmy.

Wymagania

  • wykształcenie kosmetologiczne lub pokrewne,

  • minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży,

  • minimum 2 letnie doświadczenie w branży kosmetycznej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),

  • umiejętność badania potrzeb klienta,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."