Zobacz więcej ofert pracy

Deserant / Deserantka

Piekarnia GRZYBKI
Warszawa
praca stacjonarna
2505 dni temu

Ogłoszenie numer: 1674528, z dnia 2017-06-16

Dynamicznie rozwijająca się Cukiernia Piekarnia Grzybki zatrudni osobę na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Staranne przygotowywanie deserów oraz dań zgodnie ze standardami firmy
  • Zarządzanie zapasami oraz kontrolę zużycia surowców
  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Chęci do pracy i zaangażowanie
  • Pozytywne nastawienie do ludzi
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy