Developer .NET, Silverlight
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna »  Developer .NET, Silverlight

Poznaj pracodawcę

Poznaj stanowisko:
Programista .NET

.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...

czytaj więcej: Programista .NET

Praca Programista .NET

Developer .NET, Silverlight - Ogłoszenie archiwalne

Praca INTITEK / Informatyka / Programowanie / pomorskie / Gdańsk

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

.NET Developer Hays Poland pomorskie

Programista C#/.NET TeamQuest pomorskie

Software Engineer .NET TeamQuest pomorskie

Senior .NET Developer TeamQuest pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

INTITEK, francuska spółka dynamicznie rozwijająca się od 2007 r., zatrudniająca blisko 500 pracowników, wspierana przez prężnych akcjonariuszy, jest firmą oferującą usługi outsourcingowe, konsultingowe oraz projektowe w zakresie kompetencji IT, inżynierii mechanicznej, automatyki i elektryki przemysłowej. Działalność INTITEK w Europie jest prowadzona w ponad 20 agencjach i oddziałach we Francji i poza jej granicami (Belgia, Kanada, Szwajcaria), w tym w 5 agencjach na terenie Polski: w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu.

Od swojego powstania INTITEK rozwija silne relacje z prestiżowymi klientami sektora przemysłowego oraz usługowego, umożliwiając rozwój swoich pracowników, jak również gwarantując im uczestnictwo w projektach angażujących nowoczesne technologie, jak i tych złożonych organizacyjnie i wymagających nieprzeciętnej wiedzy i umiejętności.

W kontekście kontynuacji szybkiego wzrostu i rozwoju w Polsce, INTITEK poszukuje współpracowników z potencjałem, którzy pomogą w dalszym rozwoju firmy.

Miejsce pracy: Gdańsk

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowych
  • Utrzymanie aplikacji front-end
  • Eliminacja potencjalnych zagrożeń w zadaniach, proponowanie rozwiązań i planów ograniczania
  • Praca wg wytyczonych standardów: analiza, projektowanie, przegląd kodu, testowanie, dbałość o jakość, zarządzanie kodem źródłowym, dokumentacja

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu informatycznym
  • Minimum rok doswiadczenia w tworzeniu aplikacji opartych na C#/.NET z naciskiem na aplikacje webowe
  • Znajomość technologii Silverlight w wersji 4.0 lub 5.0
  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, XML)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolności do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE

  • Praktyczna znajomość metodyki zwinnej (Agile, Scrum)
  • Znajomość technologii obejmujących pełen stos aplikacyjny (front-end, back-end, bazy danych, technologie integracyjne)

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS