Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-26

Informatyka / Programowanie

pomorskie, Gdańsk

2016-08-26

pomorskie

2016-08-26

Informatyka / Administracja

2016-08-25

pomorskie, Gdynia

2016-08-25

Developer .NET, Silverlight- Ogłoszenie archiwalne

Praca INTITEK / Informatyka / Programowanie / pomorskie / Gdańsk

INTITEK, francuska spółka dynamicznie rozwijająca się od 2007 r., zatrudniająca blisko 500 pracowników, wspierana przez prężnych akcjonariuszy, jest firmą oferującą usługi outsourcingowe, konsultingowe oraz projektowe w zakresie kompetencji IT, inżynierii mechanicznej, automatyki i elektryki przemysłowej. Działalność INTITEK w Europie jest prowadzona w ponad 20 agencjach i oddziałach we Francji i poza jej granicami (Belgia, Kanada, Szwajcaria), w tym w 5 agencjach na terenie Polski: w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu.

Od swojego powstania INTITEK rozwija silne relacje z prestiżowymi klientami sektora przemysłowego oraz usługowego, umożliwiając rozwój swoich pracowników, jak również gwarantując im uczestnictwo w projektach angażujących nowoczesne technologie, jak i tych złożonych organizacyjnie i wymagających nieprzeciętnej wiedzy i umiejętności.

W kontekście kontynuacji szybkiego wzrostu i rozwoju w Polsce, INTITEK poszukuje współpracowników z potencjałem, którzy pomogą w dalszym rozwoju firmy.

Developer .NET, Silverlight

Miejsce pracy: Gdańsk

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowych
  • Utrzymanie aplikacji front-end
  • Eliminacja potencjalnych zagrożeń w zadaniach, proponowanie rozwiązań i planów ograniczania
  • Praca wg wytyczonych standardów: analiza, projektowanie, przegląd kodu, testowanie, dbałość o jakość, zarządzanie kodem źródłowym, dokumentacja

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu informatycznym
  • Minimum rok doswiadczenia w tworzeniu aplikacji opartych na C#/.NET z naciskiem na aplikacje webowe
  • Znajomość technologii Silverlight w wersji 4.0 lub 5.0
  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, XML)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolności do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE

  • Praktyczna znajomość metodyki zwinnej (Agile, Scrum)
  • Znajomość technologii obejmujących pełen stos aplikacyjny (front-end, back-end, bazy danych, technologie integracyjne)

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”