Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy

DevOps Engineer

Power Media S.A.
małopolskie
praca stacjonarna
2794 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Nr Ref.: DOE/WRO/MJ

Dla jednego z naszych klientów znanej firmy z branży lotniczej poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Engineer która dołączy do zespołu rozwoju oprogramowania w nowo powstałym biurze we Wrocławiu.

Jako część tworzenia najlepszego zespołu na świecie poszukujemy inżyniera DevOps aby pomógł nam we wdrożeniu i dostarczaniu najwyższej klasy produktów.
Będziesz ściśle współpracować z zespołami IT aby tworzyć zlecone narzędzia służące do tworzenia, koordynowania oraz wdrażania nowinek w naszym środowisku.
Zespół Devops zapewnia ciągłość dostarczania nowego oprogramowania, ustala procedury i narzędzia używane przez zespoły IT. Cel to wypuszczanie palety produktów efektywnie i wydajnie jako powtarzalny i skalowany proces.

Obowiązki:

  • Wsparcie i ulepszenie produktów w celu ciągłego ich tworzenia, testowania i wypuszczania - opieka nad całym procesem.
  • Budowa, utrzymanie oraz wpływanie na proces tworzenia narzędzi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Przynajmniej 4 lata doświadczenia jako: programista lub release engineer lub Devops lub configuration manager.
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania w wybranej technologii: Java, JavaScript, .NET, iOS, Adroid
  • Wczejsze doświadczenie w pracy w continuous integration.
  • Znajomość Git, Stash lub podobnych.
  • Doświadczenie w pracy z Chef, Docker, Vagrant lub innymi.
  • Znajomość Unix/Linux
  • Doświadczenie w pracy z Tomcat/IIS, tworzeniu narzędzi w Maven.
  • Mile widziana znajomość języków skryptowych np. Python, Bash
  • Znajomość SDLC
  • znajomość narzędzi takich jak Jenkins, Bamboo
Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs