Zobacz więcej ofert pracy

Dezynfektor w Centralnej Sterylizatornii

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2830 dni temu

Ogłoszenie numer: 1215447, z dnia 2016-07-26

Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: REKRUTACJA DEZYNFEKTOR D1.110.15.2015

Opis stanowiska

  • Prawidłowe przyjmowanie skażonych narzędzi do CS w systemie T-Doc
  • Terminowe dekontaminowanie i oczyszczanie wyrobów medycznych w strefie brudnej CS
  • Obsługa wszystkich urządzeń technicznych znajdujących się na wyposażeniu centralnej sterylizatorni w strefie brudnej
  • Praca zgodnie z obowiązującą technologią procesów produkcyjnych realizowanych w Centralnej Sterylizatorni - strefie brudnej
  • Wykonywanie precyzyjnych czynności manualnych związanych z prawidłową dekontaminacją i oczyszczaniem wszystkich narzędzi chirurgicznych będących na wyposażeniu Copernicus Podmiot Leczniczy
  • Prawidłowa, kompleksowa obsługa systemu T-Doc w strefie brudnej
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji zintegrowanego SZJ
  • Przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/zawodowe

  • Umiejętność wykonywania precyzyjnych czynności manualnych

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Motywacja do pracy, samokształcenia, uzupełnienia kwalifikacji wymaganych do pracy w CS

  • Elastyczność, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku dezynfektora w CS mile widziane

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Pracę w bardzo nowoczesnej technologii
  • Pracę w zespole ambitnych profesjonalistów
  • Możliwość doskonalenia zawodowego, a po uzupełnieniu brakujących kwalifikacji przesunięcie na stanowisko operatora ciśnieniowych urządzeń sterylizujących