Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   Warszawa    praca zdalna
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    4 dni
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy

Dietetyk

Easy Diet Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2855 dni temu

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku cateringu dietetycznego poszukuje pracownika na stanowisko:

Dietetyk
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Obsługa klientów w tym przyjmowanie zamówień, udzielanie porad dietetycznych

  • Układanie menu

  • Współpraca z kurierami i kucharzami

Wymagania:
  • Wykształcenie z dziedziny dietetyki

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

  • Komunikatywność i entuzjazm

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Biegła obsługa komputera

Oferujemy:
  • Umowę o pracę

  • Miłą atmosferę

  • Pracę w zgranym zespole