Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   dolnośląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    3 dni
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy

Dietetyk

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Bolesławiec
praca stacjonarna
2697 dni temu

Dietetyk
Praca Stała
Miejsce pracy: Bolesławiec
Nr Ref.: DNH/049/OUY

Zakres obowiązków:
  • fachowe porady na temat zdrowia, dietetyki oraz żywienia
  • prawidłowe i efektywne kierowanie funkcjonowaniem punktu
  • zaangażowane, uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych
Wymagania:
  • wiedza w dziedzinie zdrowia oraz dietetyki
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia, chemia i pochodne)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • umiejętności organizacyjne, komunikacyjne, prezentacyjne
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
Oferujemy:
  • dogodne warunki pracy (umowa o pracę, część stała i atrakcyjne premie)
  • system szkoleń przygotowujących do pracy na danym stanowisku
  • możliwość rozwoju
  • satysfakcja z wykonywanego zawodu oraz przyjemne środowisko pracy
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.