Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   świętokrzyskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    4 dni
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy

Dietetyk

Maciej Nasternak Emnast
Jędrzejów
praca stacjonarna
3239 dni temu

Ogłoszenie numer: 708867, z dnia 2015-06-12

Zatrudnię w Centrum Dietetycznym Natur House w Jędrzejowie kandydata na stanowisko:

Dietetyk

Miejsce pracy: Jędrzejów

Opis stanowiska

  • fachowa obsługa klienta według schematu ustalonego przez Naturhouse
  • prawidłowe i efektywne kierowanie funkcjonowaniem Centrum Dietetycznym Naturhouse
  • zdobywanie zaufania klienta
  • pozyskiwanie klientów
  • realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia, chemia)
  • zorientowanie na klienta
  • komunikatywność
  • aktywność w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu zamierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

Oferujemy

  • umowę o pracę na cały etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie na koszt pracodawcy
  • miłą atmosferę pracy