Doradca ds. Leasingu

mBank S.A.

Częstochowa

1 godz. temu

Miejsce pracy: Częstochowa

Nr Ref.: ASZ/001/0118

Opis stanowiska pracy:

  • sprzedaż usługi leasingowej i dodatkowych produktów ubezpieczeniowych
  • pozyskiwanie i budowanie relacji biznesowych z klientami z rejonu Częstochowy
  • współpraca z placówkami detalicznymi mBanku
  • nawiązywanie i koordynowanie współpracy z dostawcami z segmentu pojazdów ciężarowych, maszyn i urządzeń, samochodów osobowych,
  • informowanie klientów o warunkach i zasadach zawierania umów leasingowych, przygotowywanie ofert i umów leasingu
  • przygotowywanie i koordynowanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych lub leasingowych
  • znajomość usług/ produktów finansowych ze szczególnym uwzględnieniem leasingu
  • podstawowa wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz prawa cywilnego i handlowego
  • wiedza z zakresu sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych oraz zasad funkcjonowania klientów korporacyjnych
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • samodzielność pracy, skuteczność w działaniu oraz nastawienie na cel
  • prawo jazdy kat. B

Naszym Doradcom oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • know-how w zakresie prowadzonych projektów
  • rzetelne rozliczenia i terminowe wypłaty
  • brand mLeasing Sp. z o.o. - instytucji o ugruntowanej pozycji rynkowej z ofertą produktową na najwyższym poziomie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:
1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl
Zobacz Profil Pracodawcy

Poznaj

mBank S.A.

Jesteśmy trzecim, co do wielkości bankiem w Polsce. Dzięki uzupełnieniu oferty BRE o wyspecjalizowane usługi finansowe, świadczone przez spółki strategiczne Grupy, BRE Bank stworzył niezwykle nowoczesną, kompleksową i elastyczną ofertę w dziedzinie bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej, detalicznej i zarządzania aktywami, uzupełnioną o usługi faktoringowe, leasingowe, doradztwo, usługi maklerskie a także o ubezpieczenia.

Najważniejszym wyróżnikiem BRE Banku i źródłem przewagi konkurencyjnej są ludzie - kompetentni, słuchający Klientów, aktywnie poszukujący najlepszych rozwiązań, zaangażowani i gotowi do przekraczania oczekiwań.

Najwyższa jakość usług finansowych oraz konkurencyjność BRE Banku na rynku bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej, zarządzania aktywami oraz na rynku usług detalicznych nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie naszych pracowników tworzących zgrany zespół najwyższej klasy specjalistów.

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Leasingu

Doradca ds. leasingu to osoba, która pozyskuje klientów i pomaga klientom w wyborze najkorzystniejszego leasingu spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku oraz aktywnie współpracuje z przedsiębiorcami w zakresie doradztwa leasingowego i sprzedaży usług leasingowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: promocja oraz sprzedaż produktów firmy, współpraca z ...
Doradca ds. Leasingu Praca Doradca ds. Leasingu