Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    11 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Doradca ds. Leasingu

Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k.
Poznań
praca stacjonarna
3312 dni temu

Relyon Recruitment to zespół wykwalifikowanych konsultantów, których celem jest budowanie wymiernej wartości biznesowej dla firm naszych Klientów poprzez rekomendacje unikatowych profesjonalistów. Od lat współpracujemy z sukcesem z firmami, które cenią nas za wiedzę ekspercką, wysoką świadomość biznesową oraz umiejętności doradcze. Zróżnicowane i bogate doświadczenie w realizowaniu projektów rekrutacyjnych na kluczowe stanowiska oraz indywidualne podejście połączone z dogłębną znajomością sektorów rynku sprawia, iż tworzymy unikalną wartość dla firm i kandydatów.

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: Praca.pl - LSM/03/Poznań

Zadania:
  • Sprzedaż produktów leasingowych (samochody osobowe, dostawcze + transport ciężki)
  • Rozwijanie sprzedaży we współpracy z pośrednikami i dealerami w regionie
  • Analiza finansowa transakcji leasingowych
  • Budowanie portfela klientów + opieka posprzedażowa
Wymagania:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży usług leasingowych, we współpracy z firmami z segmentu MŚP
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami, dealerami
  • Znajomość branży leasingowej (doświadczenie w sprzedaży usług leasingowych
    z segmentu aut będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kategorii B
Zatrudnionym oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o działalność gosp. lub umowę o pracę na czas określony
  • Wysoką podstawę + premie sprzedażowe
  • Narzędzia pracy
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami), prowadzonych przez Relyon Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."
Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.