Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-25

Sprzedaż / Obsługa klienta

pomorskie, Słupsk

dziś

pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Malbork
pomorskie, Wejherowo
pomorskie, Gdynia

wczoraj

Budownictwo / Geodezja, Kadra zarządzająca

pomorskie, Gdańsk

Doradca ds. Produktów Biznesowych | segment micro, sme, korpo- Ogłoszenie archiwalne

Praca Dom Kredytowy Notus S.A / Finanse / Bankowość / Sprzedaż / Obsługa klienta / Ubezpieczenia / pomorskie

Doradca ds. Produktów Biznesowych
segment micro, sme, korpo

Praca doradcy ds. produktów biznesowych polega na kompleksowej obsłudze i sprzedaży produktów dla Klientów z sektora Micro, Sme i Korpo.

Kandydatom oferujemy:

  • Praca w prestiżowej Instytucji Finansowej – NOTUS doradcy finansowi,
  • Możliwości rozwoju - ścieżkę kariery,
  • Jedno z najwyższych wynagrodzenie w branży,
  • Atrakcyjne systemy motywacyjne (nagrody, wyjazdy),
  • Niezbędne narzędzia do pracy, takie jak: telefon służbowy, laptop,
  • Kartę medyczną Medicover.

Ponadto, u nas możesz liczyć na:

  • Liczne szkolenia branżowe i sprzedażowe,
  • Wsparcie pracy doradcy przez dział produktów biznesowych, dział wsparcia sprzedaży oraz dział telemarketingu,
  • Najnowocześniejsza platforma sprzedażowa CRM,
  • Przyjazna kultura organizacyjna firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (min. licencjat), preferowane wykształcenie ekonomiczne,
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów bankowych,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Silnej motywacji do pracy i zorientowania na osiąganie wyznaczonych celów,
  • Umiejętności budowania długotrwałych i przyjaznych relacji z klientami,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Wysokiego poziomu etyki zawodowej,
  • Dobrej znajomości obsługi aplikacji komputerowych (MS Word, MS Excel, MS Power Point).

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż i doradztwo produktów biznesowych dla firm micro, sme, korpo,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Skuteczne pozyskiwanie Klientów,
  • Budowanie portfela klientów i długofalowa relacji z nimi,
  • Monitorowanie i raportowanie działań sprzedażowych,
  • Współpraca z pozostałymi działami w celu maksymalizacji jakości obsługi Klienta,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku NOTUS doradcy finansowi.