Doradca Fachowy - Strefa Usług
pl / en

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Farmaceutyka / Biotechnologia

zachodniopomorskie, Świnoujście
zachodniopomorskie, Szczecin

wczoraj

Sprzedaż / Obsługa klienta

zachodniopomorskie, Świnoujście
Polecamy

2016-06-23

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta

zachodniopomorskie, Szczecin
Polecamy

2016-06-23

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta

zachodniopomorskie, Koszalin

Doradca Fachowy - Strefa Usług- Ogłoszenie archiwalne

Praca Saturn Planet sp. z o.o. Szczecin / Praca fizyczna / Sprzedaż / Obsługa klienta / zachodniopomorskie / Szczecin


W naszym markecie SATURN w Szczecinie przy ul. Niepodległości 36 możesz natychmiast zacząć działać, ponieważ szukamy ludzi, którzy jeszcze dziś chcą rozpocząć karierę!

 

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Doradca Fachowy - Strefa Usług

Miejsce pracy: Szczecin
Nr Ref.: P517/2015

 

Świetnie orientujesz się w branży GSM. Masz doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Zawsze potrafisz najlepiej doradzić naszym klientom. Jesteś odpowiedzialny za aktywną sprzedaż i dobór najlepszej oferty dla Klienta. Przy tym współpracujesz blisko z zespołem i kierownictwem sklepu.

 

 

Łatwo nawiązujesz kontakt z Klientem, świetnie się komunikujesz. Jesteś zaangażowany w budowanie dobrych relacji z Klientem. Masz doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Bardzo dobrze znasz branżę telekomunikacyjną. Jesteś dynamiczny, operatywny i dobrze zorganizowany. Miłe usposobienie, zaangażowanie, entuzjazm i odporność na stres są dla Ciebie oczywiste.

 


W zamian za dobrze wykonywaną pracę i wkładane w nią zaangażowanie, zapewniamy stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny. Oferujemy możliwość stałego rozwoju, dostęp do nowoczesnych technologii, szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji.ZAINTERESOWANY/-NA?