Podobne oferty pracy

Doradca Klienta Biznesowego

Klient portalu Praca.pl

Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice

Ogłoszenie numer: 1789101, z dnia 2017-10-09

Marzysz o pracy dla najlepszej marki telekomunikacyjnej? Chciałbyś doradzać, a nie tylko sprzedawać? Dołącz do Doradców Klientów Biznesowych!

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice

Opis stanowiska

  • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych w firmach
  • przygotowywanie ofert biznesowych
  • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
  • opieka nad obecnymi klientami, w tym obsługa posprzedażowa
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • monitorowanie rynku

Wymagania

  • zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientem
  • posiadanie min. rocznego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub telemarketingu (doświadczenie w telekomunikacji będzie dodatkowym atutem)
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • przedsiębiorczość
  • odpowiedzialność
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i samochodu
  • gotowość do założenie działaności gosp. po okresie próbnym. Okres próbny - umowa zlecenie.

Oferujemy

  • pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne warunki współpracy (wynagrodzenie zadaniowe + prowizja + premie)
  • jasną ścieżkę kariery
  • cykl szkoleń produktowo – ofertowych oraz z technik sprzedaży, wspierających rozwój osobisty
  • pracę dla segmentu o najwyższym potencjale sprzedażowym
  • elastyczność i swobodę działania
  • współpracę w ramach umowy zlecenia lub własnej działalności gospodarczej
  • możliwość rozwoju własnego biznesu

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl