Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Grawer Pomorskie
Doradca Klienta - Grawer

Lilou Sp. z o.o.
pomorskie, Gdańsk, Gdynia
praca stacjonarna
2912 dni temu

Ogłoszenie numer: 1073808, z dnia 2016-04-29

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk, Gdynia

Nr Ref.: DK/GDA

Opis stanowiska

  • profesjonalna sprzedaż produktów z oferty Butiku,
  • wykonywanie artystycznych grawerów na biżuterii,
  • wiązanie bransoletek,
  • przyjmowanie i rozpakowywanie dostaw,
  • czynny udział inwentaryzacjach,
  • dbanie o porządek i ekspozycję,
  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • umiejętności plastyczno-artystyczne i manualne,
  • solidność i precyzja,
  • zaangażowanie i predyspozycje do pracy z Klientami,
  • kreatywność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego dla ambitnych,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.