Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta - Grawer

Lilou Sp. z o.o.
Olsztyn
praca stacjonarna
2902 dni temu

Ogłoszenie numer: 1092454, z dnia 2016-05-13

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr Ref.: DK/OL

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa Klienta,
  • wiązanie bransoletek i wykonywanie artystycznych grawerów na biżuterii,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy,
  • przyjmowanie i rozpakowywanie dostaw,
  • czynny udział w inwentaryzacjach.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta,
  • umiejętności plastyczno- artystyczne i manualne,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę Zespołu.