Doradca klienta korporacyjnego
II Regionalne Centrum Korporacyjne w Bydgoszczy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr ref.: BYD/294/08/2016

Główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych oraz aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez Bank i Grupę Kapitałową Banku
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami korporacyjnymi
  • stosowanie przyjętych w Banku standardów jakości obsługi klientów
  • przyjmowanie i weryfikacja wniosków, dokumentów oraz informacji związanych z obsługą klienta oraz zapewnianie ich kompletności, autentyczności i aktualności
  • negocjowanie warunków sprzedaży produktów, z uwzględnieniem optymalizacji współpracy z klientem
  • realizacja wyznaczonych zadań sprzedażowych
  • maksymalizacja zysku w zakresie obsługiwanego portfela klientów, przy zachowaniu akceptowalnego poziomu ryzyka Banku
  • prezentacja materiałów na posiedzeniu właściwego komitetu kredytowego, podejmowanie decyzji oraz podpisywanie umów zgodnie z posiadanymi kompetencjami
  • uczestniczenie w restrukturyzacji wierzytelności trudnych, zgodnie z odrębnymi przepisami wewnętrznymi Banku

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości technik sprzedaży produktów i usług bankowych
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomość zagadnień z zakresu finansowania przedsiębiorstw
  • umiejętności rozpoznawania potrzeb klientów i tworzenia z nimi właściwych relacji
  • minimum 2-letniego doświadczenia w obsłudze klienta korporacyjnego
  • wiedzy z zakresu oferty produktowej dla segmentu klienta korporacyjnego
  • znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń
pko, bank, bp

Zgłoszenia (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta (bankowość)

Doradca klienta, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią obsługę klientów banku lub instytucji finansowej, mającą na celu dobór oferty dopasowanej do potrzeb danego odbiorcy. W zależności od specjalizacji danego stanowiska, doradca może przyjmować klientów indywidualnych lub korporacyjnych, w każdym jednak przypadku przedstawia im kompleksowe zestawienie produktów ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl