Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Doradca klienta niemieckojęzycznego

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
małopolskie, Taarnów
praca stacjonarna
3315 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Taarnów

Nr Ref.: 6-26-26030/PC

Opis stanowiska:
Naszym klientem jest jeden z globalnych liderów w dostarczaniu wysokich usług outsourcingowych, który cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku. Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego Klienta jeżeli:
- jesteś absolwentem oraz posiadasz bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego;
- należysz do grupy lektorów lub nauczycieli języków obcych, którzy poszukują zmian w swoim życiu zawodowym;
- a może chcesz podszkolić swoje umiejętności językowe?
Nie czekaj! Skontaktuj się z nami!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. obsługi Klienta z j. niemieckim.
Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie we współpracy z firmami z rynku niemieckiego (warunek niekonieczny - firma rozpatruje również kandydatów bez doświadczenia)
- Minimum dobra znajomość języka niemieckiego ( poziom B2) oraz angielskiego (poziom B1) jest warunkiem koniecznym
- Wysoka kultura osobista
- Komunikatywność, inicjatywa, samodzielność
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Stałą umowę o prace
- Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
- Przyjazną atmosferę pracy, cenioną przez obecnych pracowników
- Szkolenia
- Kursy językowe
- Eventy integracyjne

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)