Podobne oferty pracy

„Wadwicz" to najstarsza Agencja Zatrudnienia w Polsce. Lata doświadczeń na rynku pracy pozwoliły nam wypracować dzisiejszy model współpracy, który na pierwszym miejscu stawia Pracownika. Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje marzenia i aspiracje. W tym celu współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta – jednej z największych firm telekomunikacyjnych w kraju mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwość rozwoju.

 Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta - Sprzedawca
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
  • telefoniczny kontakt z Klientem – ruch przychodzący
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
  • dbanie o dobry wizerunek Firmy
  • dosprzedaż prestiżowego produktu jakim jest Internet Światłowodowy
Wymagania:
  • otwartość i komunikatywność
  • chęć do pracy i rozwijania się
  • odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie
Oferujemy:
  • szkolenia wdrażające
  • gwarantowane wynagrodzenie podstawowe (14,00 zł brutto/h)
  • wysokie, nieograniczone premie
  • możliwość awansowania już po 2 miesiącach od rozpoczęcia pracy!
  • umowa o pracę
  • dodatkowe benefity: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • możliwość korzystania ze strefy lojalnościowej, gdzie nagrody to między innymi: wyjazdy do Spa, wycieczki zagraniczne, itp.

Poznaj

Wadwicz Sp. z o.o.

Agencja Pracy Tymczasowej WADWICZ sp. z o.o. (dawniej "ŻAK") specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze firm w ramach outsourcingu oraz outsourcingu personalnego. Naszą misją jest przejmowanie kompleksowej obsługi poszczególnych segmentów przedsięwzięć naszych Klientów, od obsługi personalnej po pełne przejęcie odpowiedzialności za poszczególne działy. Zatrudniamy doświadczonych, wysokiej klasy specjalistów będących w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl