Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1778441, z dnia 2017-09-22

Każdy, kto własnymi siłami stworzył Firmę ma świadomość ile trudu trzeba włożyć, by powstała. Tysiące pomysłów, chęć realizacji każdego z nich, ciągłe próby, dzięki którym nabieramy nowych doświadczeń. Jednak, gdy to co tworzymy jest naszą pasją, wszystkie przeciwności stają się motywacją do ciężkiej pracy. Jeśli Twoją pasją jest sprzedaż oraz praca z ludźmi , umiejętność osiągania wyników, jeśli interesuje Ciebie praca w branży Fashion dołącz do Nas. Firma Badura jest Polską Marką z branży obuwniczej.

Obecnie poszukujemy osób do współpracy na stanowisku:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Nr Ref.: Rzeszów

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • obsługa Klientów zgodnie ze standardem Firmy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • miejsce wykonywania pracy: Rzeszów

Wymagania

  • doświadczenie w handlu – bezpośrednia obsługa klienta
  • dyspozycyjność
  • wykształcenie minimum średnie
  • silna motywacja do pracy oraz samodyscyplina
  • wysoka kultura osobista
  • inicjatywa w działaniu i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • bardzo dobre wynagrodzenie uzależnione od wyników podstawa + premia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl