Doradca Klienta
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Doradca Klienta

Poznaj pracodawcę

Piękna 20
00-549 Warszawa
woj. mazowieckie
www.raiffeisenpolbank.com

Poznaj stanowisko:
Doradca Klienta (bankowość)

Doradca klienta, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią obsługę klientów banku lub instytucji finansowej, mającą na celu dobór oferty dopasowanej do potrzeb danego odbiorcy. W zależności od specjalizacji danego stanowiska, doradca może przyjmować klientów indywidualnych lub korporacyjnych, w każdym jednak przypadku przedstawia im kompleksowe zestawienie produktów ...

czytaj więcej: Doradca Klienta (bankowość)

Praca Doradca Klienta (bankowość)

Doradca Klienta - Ogłoszenie archiwalne

Praca Raiffeisen Bank Polska S.A. / Finanse / Bankowość / Sprzedaż / Obsługa klienta / Grójec

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Doradca Klienta Partner Credit Agricole Bank Polska S.A. mazowieckie

Doradca Klienta Detalicznego Euro Bank S.A. mazowieckie

Doradca Klienta Euro Bank S.A. mazowieckie

Doradca Klienta Bank BPH grupa GE Capital mazowieckie

Doradca Klienta Zamożnego Deutsche Bank Polska S.A. mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Miejsce pracy: Grójec
Nr Ref.: DK/G/KK/BW

Zadania:
  • budowanie, utrzymanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji z obsługi Klienta,
  • pozyskiwanie oraz współpraca z Klientami w różnych segmentach,
  • oferowanie rozwiązań w zakresie doboru produktów bankowych oraz sprzedaż produktów dla Klientów,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • wprowadzanie unikalnych produktów na rynek,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży poparte bardzo dobrymi wynikami,
  • umiejętność budowania relacji z Klientem również poprzez kontakt telefoniczny,
  • wiedza z zakresu produktów kredytowych, ubezpieczeniowych, inwestycyjnych,
  • dobra znajomość rynku finansowego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętności analityczne,
  • wysoka motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej instytucji finansowej,
  • unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną,
  • bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie).
Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)”. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16178 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.