Doradca Techniczno - Handlowy

Ticon Sp. z o.o.

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 1916248, z dnia 2018-02-21

TICON jest wyspecjalizowanym dostawcą węży i złączy dla przemysłu. Produkujemy i dostarczamy przewody elastyczne (węże ze złączami) m.in. dla przemysłu chemicznego, petrochemiczno-rafineryjnego, kosmetycznego, farmaceutycznego, przetwórstwa spożywczego, metalurgii oraz do przeładunków paliw płynnych i gazów technicznych. Naszymi klientami są zakłady produkcyjne w których węże stanowią integralną część instalacji technologicznych, producenci sprzętu, urządzeń produkcyjnych i maszyn (OEM), firmy logistyczne (przewoźnicy cystern) oraz terminale przeładunkowe na terenie całej Polski.

Dzięki wieloletniej, bezpośredniej współpracy z wiodącymi producentami węży i złączy oferujemy najnowocześniejsze dostępne rozwiązania – obok szerokiej palety dobrych standardów. Dobrze zaopatrzony magazyn węży i złączy oraz własne możliwości produkcyjne umożliwiają nam szybka reakcję na zróżnicowane zapotrzebowania klientów.

 

Poszukujemy pracowników na stanowiska regionalnych doradców techniczno-handlowych, których zadaniem jest nawiązanie i utrzymanie bezpośrednich relacji z klientami na podległym obszarze, możliwie najlepsze rozpoznanie ich potrzeb i pomoc w zakresie doboru optymalnych rozwiązań technicznych.

 

Doradca Techniczno - Handlowy

Miejsce pracy: dolnośląskie

 

Wymagania

  • Predyspozycje handlowe.
  • Znajomość lokalnego rynku.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dobra organizacja własnej pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B; doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Samochód służbowy.
  • Telefon komórkowy, laptop.
  • Szkolenie profilowe.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego

za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ" lub na adres:
TICON Sp. z o.o.

Jasin ul. Poznańska 37, 62-020 Swarzędz

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl