Podobne oferty pracy

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG -lidera usług personalnych na terenie całej Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej. Dekra Praca Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 8194.

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej aktualnie poszukujemy kandydata/-tki do pracy na stanowisku:

Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: / Piotrków Trybunalski
Nr Ref.: PH/11/15

Opis stanowiska:
  • Sprzedaż urządzeń warsztatowych do serwisów oponiarskich oraz serwisów mechanicznych takich jak; urządzenia do geometrii, urządzenia do obsługi urządzeń do klimatyzacji, testery diagnostyczne, podnośniki warsztatowe, wyważarki, montażownice

  • Instalacja i szkolenie przy uruchomieniu urządzeń

  • Egzekwowanie należności od obsługiwanych kontrahentów

  • Zbieranie informacji z rynku odnośnie ofert konkurencji

Wymagania:
  • Wykształcenie min. Średnie

  • Doświadczenie w sprzedaży wyposażenia warsztatowego

  • Znajomość lokalnego rynku

  • Znajomość budowy samochodu w szczególności układów elektronicznych, zawieszenia i klimatyzacji

  • Wiedza specjalistyczna z branży wyposażenia serwisów samochodowych lub oponiarskich

  • Motywacja własna, samodzielność, orientacja na wyniki

  • Zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

  • Kreatywność, zaangażowanie

  • Umiejętność obsługi pakietu Office

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie( system podstawa+ premia)

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę DEKRA Praca Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)". Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...

Rekrutują z Praca.pl