Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Tczew
Drukarz offsetowy

Manpower
Tczew
praca stacjonarna
3373 dni temu

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Praca Stała
Miejsce pracy: Tczew
Nr Ref.: DR/022/RED

Zadania:
  • obsługa nowoczesnych maszyn offsetowych do druku arkuszowego (typu Heidelberg);
  • dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych na maszynach drukarskich;
  • realizacja okresowych konserwacji maszyn drukujących;
  • raportowanie realizowanych operacji;
  • kontrola jakości produktów zgodnie z oczekiwanym standardem;
  • zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe/średnie (mile widziane w kierunku poligraficznym);
  • minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Operatora druku/ Maszynisty offsetowego;
  • znajomość MS Office;
  • praktyczna znajomość technologii druku offsetowego;
  • ogólna znajomość procesów poligraficznych;
  • zmysł techniczny oraz zdolności manualne;
  • otwarta postawa i umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność;
  • zorientowanie na rozwój;
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
  • Praca w Tczewie w dużym zakładzie produkcyjnym – zwrot kosztów dojazdu dla osób spoza Tczewa;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet dodatkowych benefitów;
  • Pracę w stabilnej firmie o kapitale zagranicznym.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.